Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Jakiego kota kupić?

zwierzyk

Zwierzęta świata

Mój profil

Opis bloga

archiwum

  2016
  Styczeń
  2014
  Listopad
  Wrzesień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 6421 osób

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

mój avatar


zwierzyk

Jakiego kota kupić?

Spora część miłośników zwierzaków albo tych osób, które jakby nie patrzeć mają po prostu neutralny stosunek do tych istot, zakłada, że co jak co, lecz akurat koty są przeraźliwie nudne. Ciężko jednak nie dostrzec, iż są odstępstwa od normy. Na szczęście istnieją koty, które mogą wprowadzić do naszego domu odrobinę poweru. W szczególności piekielnie fajny jest kot syjamski - piękny kot, chyba wszyscy się zgodzą?
Artykuł ze strony RasoweKoty.pl

Myślę, że większość kotów to niesamowicie mądre istoty. Jednakowoż ciężko nie dostrzec, iż jakby nie patrzeć pewne koty są mądrzejsze od innych. Chociażby pochodzący z Ameryki Północnej jakby nie patrzeć także śliczny, kot mainecoon, to wielce inteligentna istotna. Wielce się cieszę, że aktualnie aż tak dużo osób kochających koty kupuje owe koty, ponieważ pod wszystkimi względami są oszałamiające. Zgadzacie się ze mną?

Głosuj (0)
zoolubni 21:23:03 22/01/2016 [Powrót] Komentuj